جراح بینی کرمان

همه چیز در مورد جراح بینی کرمان

جراح بینی کرمان : امروزه جراحی زیبایی بینی ، یکی از رایج ترین اقدامات زیبایی میان اقشار مختلف مردم می باشد، از این رو تعدد جراحان بینی نیز بسیار زیاد شده است.

بینی به دلیل قرار گیری در مرکز صورت تاثیر بسیار زیادی در تناسب و زیبایی صورت افراد دارد، به همین دلیل انتخاب جراح بینی با تجربه از اهمیت بالایی برخوردار می باشد.

از آنجایی که جراحی بینی جزو جراحی های ضروری محسوب نمی شود، فرد از وقت کافی برای انتخاب جراح بینی با تجربه برخوردار می باشد. به طور کلی جراحی بینی عوارض خاصی در پی ندارد اما در بسیاری از موارد افراد به دلیل انتخاب جراح بینی کم تجربه دچار عوارضی چون نامتقارنی سوراخ های بینی یا مشکلات تنفسی شده اند.

جراح بینی کرمان

در این حالت، این افراد مجبور به انجام جراحی ترمیمی بینی خواهند شد که هم دشوار تر است و هم هزینه آن نسبت به جراحی بینی اولیه بیشتر می باشد. همچنین برای انجام جراحی بینی ترمیمی باید حداقل یکسال از جراحی بینی اولیه گذشته باشد. به طبع این مدت برای خیلی از افراد زمان بسیار طولانی ای می باشد، اما در این مدت تورم بینی از بین رفته و ایرادات باقی مانده به طور کامل مشخص خواهد شد. به همین دلیل توصیه می شود برای انجام جراحی بینی ترمیمی عجله نکنید.

مشکلاتی که ممکن است به دلیل کم تجربگی جراح، برای فرد رخ دهد عبارتند از:

 1. نا متقارن شدن سوراخ های بینی
 2. بروز مشکلات تنفسی ناشی از جراحی بینی اولیه
 3. عدم اصلاح ایراداتی چون قوز، انحراف یا پولیپ بینی
 4. بیش از حد کوچک شدن بینی
 5. بیش از حد سربالا شدن نوک بینی

 

 

ویژگی های جراح بینی خوب

 • جراح بینی خوب باید قادر به انجام انواع جراحی با هر نوع بینی باشد.
 • جراح بینی خوب ، وجدان کاری داشته و بدون در نظر گرفتن منافع مالی خود، رضایت و سلامت بیمار را اولویت قرار خواهد داد.
 • جراح بینی باید با صبر و حوصله پاسخگوی تمام سوالات بیمار باشد و نگرانی های وی را برطرف کند. تا فرد بدون نگرانی و اضطراب اقدام به جراحی زیبایی بینی نماید.
 • جراح بینی موظف است بیمار را در جریان اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی قرار دهد.
 • باید قبل از جراحی بینی ، سلامت جسمانی و روانی بیمار را مورد بررسی قرار دهد.
 • جراح بینی خوب باید علاوه بر علم پزشکی، بر علم زیبایی شناسی نیز مسلط باشد تا با خلاقیت بتواند دیدگاه کلی از نتیجه جراحی را در اختیار فرد متقاضی قرار دهد.
 • در شرایطی که بیمار انتظار معقولانه ای از جراحی بینی ندارد، جراح موظف است فرد را با دلایل منطقی قانع کند.
 • همچنین جراح بینی باید با در نظر گرفتن سلیقه و نظر بیمار، تناسبات لازم را در صورت فرد ایجاد نماید.

جراح بینی کرمان

نحوه انتخاب جراح بینی کرمان

یکی از موثر ترین روش های انتخاب جراح بینی شهر خود، پرس و جو از اطرافیان و آشنایان خود است که قبلا اقدام به جراحی زیبایی بینی نموده اند.

همچنین شما می توانید به کمک جستجو در گوگل لیستی از جراحان بینی شهر خود را تهیه کنید و با مراجعه به سایت یا مطب ایشان به بررسی نمونه کار های پزشک بپردازید.

شما می توانید با مراجعه به گالری تصاویر موجود در سایت یا صفحه اینستاگرام دکتر مسعود رادمان ، جراح بینی کرمان نمونه کارهای ایشان را مشاهده فرمایید.

 

 

عوارض جراحی بینی

با وجود اینکه بعد از جراحی بینی همچون جراحی های دیگر امکان بروز عارضه برای افراد وجود دارد اما باید گفت که احتمال ایجاد مشکل در اثر این جراحی زیبایی بسیار کمتر از روش های دیگر بوده و عوارض ناشی از آن به مراتب کمتر است.

برخی از این عوارض، عمومیت دارد؛ بدین معنی که همه بیماران پس از انجام جراحی زیبایی بینی به آن دچار خواهند شد. اما برخی دیگر از این عوارض تنها در شرایط خاصی مثل عدم رعایت مراقبت های لازم توسط بیمار و عدم انتخاب یک جراح مجرب در فرد بروز می نمایند.

مشکلات ظاهری و رضایت نداشتن بیمار از تغییرات صورت گرفته، بخش اعظم نارضایتی افراد بعد از عمل بینی را شامل می شود. چنانچه جراح به طور کامل بر آناتومی بینی اشراف داشته و از تجربه کافی در زمینه جراحی انواع بینی برخوردار باشد تا حد زیادی از احتمال بروز این نارضایتی های بیماران کم خواهد شد. البته باید خاطر نشان شد که در برخی موارد، این توقعات و انتظارات غیرمعقول بیماران است که موجب نارضایتی آن ها از نتیجه جراحی زیبایی بینی می شود.

 

 

عوارض عمومی ناشی از جراحی بینی

بروز این عوارض در میان همه افرادی که برای انجام جراحی بینی اقدام کرده اند شایع بوده و تمامی بیماران به این عوارض دچار خواهند شد. البته باید گفت که فاکتورهایی همچون مهارت جراح بینی کرمان یا هر شهر دیگری، شرایط بدنی بیمار، میزان توجه او به نکات توصیه شده توسط پزشک و میزان ایرادات بینی فرد موجب می شوند که شدت این عوارض از شخصی به شخص دیگر متفاوت است.

تورم

مقداری ورم پس از جراحی در نواحی اطراف چشم ها و بینی بروز می کند که در روزهای ابتدایی در بیشترین مقدار خود قرار داشته و به مرور زمان کاهش می یابد.

افراد باید در نظر داشته باشند که فروکش کامل تورم ناشی از جراحی بینی گوشتی به زمان بیشتری نسبت به فروکش کامل ورم ناشی از جراحی بینی استخوانی نیاز دارد.

درد

برای اصلاح ایرادات موجود در ساختمان بینی ، جراح اقداماتی را در غضروف ها و استخوان های آن صورت می دهد که منجر به ایجاد زخم در ساختار بینی خواهد شد. به همین دلیل فرد پس از عمل زیبایی بینی مقداری درد را تجربه خواهد کرد که برای تسکین آن می تواند از مسکن استفاده کند.

کبودی

بروز کبودی بعد از جراحی بینی در برخی نواحی همچون اطراف چشم ها اجتناب ناپذیر است.

برای برطرف شدن هرچه سریع تر کبودی ها می توان از رژیم غذایی مناسب بهره گرفت.

اقدامات قبل از جراحی زیبایی بینی

 1. استعمال سیگار و مصرف نوشیدنی های حاوی الکل ، برای بیمارانی که قصد انجام جراحی زیبایی بینی را دارند ؛ ممنوع می باشد.
 2. افرادی که قصد جراحی زیبایی بینی ، را دارند باید مدتی قبل از انجام عمل زیبایی بینی از مصرف داروهایی که باعث منعقد شدن خون می شود ، خودداری کنند.
 3. زمانی که بیماران به منظور انجام عمل زیبایی بینی ، به بیمارستان مراجعه می کنند باید ناشتا باشند به همین علت جراح بینی توصیه می کند از 8 ساعت قبل از شروع جراحی بینی از خوردن و آشامیدن اجتناب کنید.

 

 

پاسخ

پانزده − هفت =

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید