جراحی بینی در رفسنجان

عمل جراحی بینی در رفسنجان

جراحی بینی در رفسنجان : بینی یکی از مهم ترین اعضای بدن می باشد زیرا امکانات بسیاری همچون نفس کشیدن، چشیدن و بو کردن را برای افراد فراهم می کند. علاوه بر آن در زیبایی چهره نیز بسیار موثر است زیرا برجسته بوده و مرکزی ترین عضو صورت می باشد. همین امر موجب می شود تا بر زیبایی دیگر اجزای چهره تاثیر گذاشته و کوچکترین نقصی در آن سریعاً جلب توجه کرده و به چشم بیاید.

گاهی ممکن است به طور مادرزادی یا بر اثر سوانحی همچون تصادف، بینی دچار ایراداتی باشد که عملکرد آن یا ظاهرش را تحت تاثیر قرار دهد که در هر دو صورت آزاردهنده بوده و مشکلاتی را برای فرد ایجاد خواهد نمود. جراحی بینی روشی است که با انجام آن می توان بسیاری از مشکلات عملکردی و ظاهری بینی را برطرف کرده و درمان نمود.

به همین دلیل هم هست که جراحی بینی را به دو دسته جراحی درمانی و جراحی زیبایی تقسیم می کنند.

 

 

جراحی زیبایی بینی

با انجام جراحی زیبایی بینی که تمام هزینه های آن را نیز خود فرد باید تقبل کند می توان مشکلاتی همچون افتادگی نوک بینی ، بزرگ بودن بینی ، قوز بینی و غیره قرینه بودن سوراخ های بینی را درمان کرد.

جراحی درمانی بینی

هدف از جراحی درمانی بینی که بیمه هزینه های آن را متقبل می شود برطرف کردن مواردی همچون پولیپ، انحراف و شکستگی بینی است که عملکرد بینی را با مشکل مواجه نموده اند.

دستیابی به بهترین نتایج جراحی بینی

از جمله مواردی که در رضایت بخش بودن نتیجه جراحی بینی تاثیرگذار هستند می توان به ویژگی های ساختاری بینی فرد، رعایت اقدامات قبل و مراقبت های بعد از جراحی بینی و به ویژه میزان مهارت و تجربه جراح بینی اشاره کرد. به همین دلیل افراد باید قبل از جراحی بینی زمان زیادی را صرف انتخاب بهترین جراح بینی در شهر خود کنند. به طور مثال اگر قصد جراحی بینی در رفسنجان را دارید باید با انجام تحقیقات دقیق بهترین جراح بینی رفسنجان را انتخاب نمایید.

پاسخ

20 − پانزده =

Call Now Buttonجهت مشاوره رایگان تماس بگیرید