بهترین جراح بینی کرمان

بهترین جراح بینی کرمان کسی است که می تواند نتیجه ای ایده آل از جراحی بینی در رفسنجان خلق کند. در واقع همیشه بهترین و سرآمدترین پزشکان و متخصصان هستند که نتیجه های منحصر به فرد زیبا و توام با سلامتی را به افراد هدیه می دهند. در صورتی که ساکن کرمان یا حومه هستید و به دنبال بهترین متخصص عمل بینی در این شهر می باشید ؛ اما نمی دانید ویژگی های چنین متخصصی چیست یا چگونه چنین انتخابی داشته باشید ، به ادامه مطلب توجه کنید. ما در ادامه این مقاله از دکتر مسعود رادمان ، متخصص جراحی پلاستیک بینی و صورت در رفسنجان ، نکاتی را شرح می دهیم که به کمک آن ها بتوانید تصمیم بهتری برای زیباتر شدن اتخاذ کنید. 

 

بهترین جراح بینی کرمان بهترین جراح بینی کرمان - دکتر مسعود رادمان

خصوصیات بهترین جراح بینی کرمان دکتر رادمان

 1. زیبایی توام با سلامتی ایجاد می کند.
 2. به تمامی عمل های درمانی و زیبایی مسلط است.
 3. تناسبات بینی را با آناتومی صورت در نظر می گیرد.
 4. علاوه بر توجه به مسائل زیباشناسی و حفظ عملکرد بینی به سلیقه زیباجو نیز احترام می گذارد.

از نظر بهترین جراح بینی رفسنجان ، رینوپلاستی به چه کسانی توصیه نمی شود ؟

بهترین جراح بینی کرمان یا دیگر شهرها عمل زیبایی بینی را تحت هر شرایطی انجام نخواهد داد. این عمل جراحی تنها برای افرادی انجام می خواهد شد که نه تنها از سلامت روحی و جسمی کامل برخوردار بوده، بلکه از نتایج این پروسه زیبایی انتظارات و خواسته های معقول و منطقی داشته و قادر به رعایت اقدامات قبل و بعد از جراحی زیبایی بینی باشند. افرادی که در ذیل در رابطه با آن ها توضیح می دهیم کاندیدای مناسبی برای جراحی زیبایی بینی نیستند.

اشخاص مبتلا به اختلال خود بدشکل پنداری : این افراد با وجود اینکه هیچ ایرادی در ظاهرشان وجود ندارد ، مدام در حال ایراد گیری از اعضای بدن خود هستند.

بیماران وسواسی : این گونه افراد به اختلالی موسوم به اختلال وسواسی-اجباری ابتلا دارند و خود را با دیگران مقایسه می کنند و به طور مداوم در حال چک کردن صورت خود هستند.

افراد مبتلا به بیماری افسردگی : این دسته از افراد گمان می کنند که انجام عمل بینی در روحیه آن ها تاثیر گذاشته و آن ها را از شر افسردگی رها خواهد کرد ؛ در صورتی که چنین نبوده و حتی در برخی موارد استرس های ناشی از پروسیجر عمل ممکن است موجب بدتر شدن وضعیت روحی فرد شود. از این رو بهترین جراح بینی کرمان ، قبل از هر اقدامی توصیه می کند این متقاضیان به راونشناس مراجعه کنند.

بیماران بلاتکلیف و بی انگیزه : برخی از این افراد میلی به انجام تغییر فرم بینی خود ندارند و صرفاً به دلیل حرف دیگران تصمیم به عمل زیبایی بینی گرفته اند و برخی دیگر با وجود اینکه خود تصمیم به انجام این عمل زیبایی گرفته اند نمی دانند که چه خواسته ای از انجام آن دارند. بیمار باید از خواسته ها و انتظارات خود تصویر روشنی در ذهن داشته باشد.

بیماران ایده آل گرا و کمال طلب : جراحی زیبایی بینی منجر به بهبود نسبی بینی می شود نه به وجود آمدن یکی بینی که مطلقاً هیچ نقصی ندارد، بیماران باید بر این موضوع واقف باشند.

برخی از افراد در صورت وجود یک ایراد جزئی، هر چقدر که نتیجه عمل زیبایی آن ها عالی باشد و بر زیبایی چهره شان تاثیر مثبت گذاشته باشد به آن ایراد دقت کرده و تمام نکات مثب را نادیده می گیرند، در این صورت عمل زیبایی بینی به هیچ عنوان به این دسته از افراد پیشنهاد نمی شود

🌟 جراحی زیبایی بینی ، انجام شده توسط دکتر مسعود رادمان در کرمان 

 

بهترین جراح بینی غضروفی در کرمان

بینی های گوشتی ویژگی های ساختاری دارند که پروسه رینوپلاستی را کمی چالش برانگیز می کند. به عنوان مثال پوست این نوع بینی ها ضخیم است و غضروف و استخوان آن ها نرم می باشد. همچنین عموما طول کم و پهنای زیادی دارند. تمامی این عوامل از نظر افراد عادی تنهای ویژگی هستند ؛ اما از نظر بهترین جراح بینی کرمان دکتر مسعود رادمان المان هایی می باشند که می توانند در نتیجه عمل تداخل ایجاد کنند ؛ از این رو نیازمند انتخاب بهترین متخصص عمل بینی هستیم. بهترین متخصص جراحی زیبایی بینی در کرمان علاوه بر تغییر فرم بینی با گرافت گذاری استخوان و غضروف بینی را محکم می کند. چنین ایجاد استقامتی سبب جلوگیری از افتادگی نوک بینی و ماندگاری دائمی نتیجه رینوپلاستی می شود. بدین ترتیب می توان با خیالی آسوده و پشت سر گذاشتن چالش ها پهنای بینی را کاهش داد و بهترین فرم در بینی های غضروفی را ایجاد کرد. دکتر مسعود رادمان از پزشکان بامهارت ، با تجربه و متخصصی است که تاکنون عمل های بینی گوشتی را به موفق ترین شکل ممکن انجام داده است.

تخصص منحصر به فرد یک جراح رینوپلاستی خوب چیست ؟

بهترین جراح بینی کرمان تمامی تمرکز خود را بر روی بینی و دیگر اجزا صورت زیبا جو متمرکز می کند. جراح رینوپلاستی خوب با تمرکز بر آناتومی صورت ، طراحی فرم بینی سفارشی و مناسب با دیگر اجزا صورت بیمار ، ایجاد یک زاویه مناسب با دیگر اعضای صورت و با بکارگیری از تکنیک های مناسب و کاربردی تخصصی است که ، جراح رینوپلاستی برای رسیدن به یک نتیجه ایده آل از آن ها بهره می برد. در واقع باید بدانید ، که علم پزشکی همواره در حال رشد می باشد ، جراح بینی باید با جدید ترین تکنولوژی ها و تکنیک های جراحی خود را بروز کند و اطلاعات جدیدی را در زمینه جراحی بینی به دست آورد ، که این موضوع از جمله تخصص های منحصر به فرد یک جراح خوب و حاذق می باشد که در دست یابی به یک نتیجه عالی تاثیر فوق العاده ای می گذارد.

بهترین جراح بینی کرمان بهترین جراح بینی کرمان - دکتر مسعود رادمان

واقعیات جراحی بینی از نظر بهترین جراح بینی رفسنجان

بعضی از اشخاص گمان می کنند که با انتخاب بهترین جراح بینی کرمان ، تمام توقعات و خواسته های شان از عمل زیبایی بینی محقق خواهد شد. در صورتی که این چنین نبوده و باید بگوییم که با انتخاب یک جراح ماهر بینی ، تمام توقعات و خواسته های منطقی افراد قابل تحقق است. توجه داشته باشید که نوع بینی و میزان ایرادات موجود در آن محدودیت هایی در عمل زیبایی بینی ایجاد می کند که بیماران باید از آن مطلع باشند.

بهتر است یک جراح بینی در رابطه با موارد زیر آگاهی لازم را داشته باشد !

بهترین جراح بینی کرمان باید از پروسه مراقبت های لازم قبل و بعد از عمل بینی زیبا جو آگاهی کامل را داشته باشد ، تا آن ها را در اختیار بیماران خود قرار دهد. بیمار با داشتن اطلاعات کافی از این دسته مراقبت های بعد از عمل بینی می تواند دوره نقاهت کوتاه ،  بدون عوارض خطرناک و با نتیجه ای کاملا رضایت بخش را داشته باشد ، که تاثیر فوق العاده ای در روند بهبودی عوارض جانبی دارد. همچنین جراح باید به طور صادقانه تمامی نکات منفی و مثبت را جهت انجام این پروسه زیبایی به بیمار به طور کامل اطلاع دهد ، تا از بروز هرگونه عارضه غیر قابل جبران و نا خوش آیند پیشگیری شود.

🌟 بلافاصله بعد از جراحی بینی در کرمان تحت نظر دکتر رادمان

 

نوع بینی

بینی ها را با توجه به میزان ضخامت و استحکامی که استخوان های آن ها دارند و همینطور میزان ضخامت پوست بینی به دو نوع استخوانی و گوشتی تقسیم می کنند. ساختار بینی های گوشتی از استخوان های ضعیف ، پوست ضخیم و بافت های چربی زیر پوست تشکیل شده است. در صورتی که بینی های استخوانی بافت زیادی نداشته و بیشتر ساختمان آن را استخوان ها و غضروف های بسیار مستحکم تشکیل داده ک پوستی نازک آن ها را پوشانده است. دانستن این اطلاعات و توجه به آن ها توسط جراح بینی کرمان دکتر رادمان از اصلی ترین دلیل خلق فرم بینی زیبای توام با سلامتی است.  ساختار بینی های گوشتی به دلیل ضعیف بودن اجازه ایجاد تغییراتی همچون کوچک کردن، ایجاد قوس و سربالا کردن زیاد را به پزشک نداده و حتی در صورت ایجاد این تغییرات، پوست اجازه مشاهده آن ها را به دیگران نخواهد داد. بنابراین عدم امکان جراحی بینی گوشتی به فرم فانتزی ارتباطی به میزان مهارت بهترین جراح بینی کرمان یا سایر جراحان بینی ندارد و صرفاً به دلیل ویژگی های ساختاری این نوع از بینی است.

برای جراحی بینی ترمیمی حتما به یک جراح حاذق مراجعه کنید !

اگر در اولین انتخاب خود برای جراحی بینی اشتباه کرده اید ، دیگر آن را در پروسه جراحی بینی ترمیمی تکرار نکنید. اغلب افراد با عدم توجه به مهارت و تجربه جراح برای عمل بینی اولیه خود مراجعه می کنند که با مشکلات متعددی رو به رو می شوند. در این مواقع برای بهبود فرم بینی و درمان اختلالات تنفسی لازم است تا زیبا جو ، جراحی بینی ثانویه انجام دهد تا هر گونه عارضه پیش آمده را درمان کند. لازم به ذکر بوده که این پروسه بسیار سخت تر و پیچیده تر از تکنیک رینوپلاستی اولیه خواهد بود ، در نتیجه مراجعه به جراح با تجربه بسیار مهم است. با توجه به ان که استخوان بینی طی جراحی بینی تراشیده شده ممکن است جراح برای ترمیم از غضروف دیگر اعضای بدن زیبا جو بکار گیرد ، تا برای اصلاح فرم بینی بیمار استفاده کند ، که تمامی این مراحل تنها نیازمند تجربه بسیار بالای جراح می باشد ، که نتیجه خوبی را به همراه دارد. بنابراین دقت کافی داشته باشید و در انتخاب جراح بینی خود بکوشید. 

بهترین جراح بینی کرمان - دکتر رادمان بهترین جراح بینی کرمان - دکتر مسعود رادمان

 

بهترین جراح بینی مردانه در کرمان

آقایانی که از بزرگی و دفرمه بودن بینی خود رنج می برند ، تمایل به جراحی زیبایی بینی دارند ؛ اما در این میان نگرانی برای آن ها وجود دارد. چهره مردانه و شاید زمخت آن ها جایی برای یک بینی ظریف و با انحنا ندارد. چنین بینی می تواند تعادل صورت مردان را به طور کلی برهم بریزد. این دقیقا همان اتفاقی است که مردان با توجه به آن از عمل زیبایی بینی دوری می کنند. اما خوشبختانه بهترین جراح بینی کرمان با توجه به این نکته ، جراحی بینی طبیعی برای مردان انجام می دهند. در عمل طبیعی بینی ، تنها اندازه نامتناسب بینی با هدف ایجاد تناسب بین بینی با دیگر اجزای صورت کوچک می شود. به هیچ وجه انحنا یا فرم ظریف غیر متعارف در صورت مراجعه کننده آقا ایجاد نمی شود. دکتر مسعود رادمان ، بهترین متخصص عمل بینی ، طبیعی ترین و نچرال ترین فرم بینی مردانه را ایجاد خواهد کرد.

موارد زیر را به هنگام انتخاب جراح بینی در نظر داشته باشید !

گواهی پزشکی : وجود یک گواهی پزشکی معتبر ، نشان دهنده آن است که جراح دوره های آموزشی و تحصیلی را به منظور کسب مهارت و موفقیت های بیشتر گذرانده است.

تخصص : جالب است بدانید که برخی از جراحان بینی تنها در یک زمینه دارای تخصص می باشند و چندین جراحی را انجام نمی دهند. این موضوع سبب کسب مهارت و تجربه بسیار بالای جراح بینی نیز خواهد شد.

بورد تخصصی : این پروسه میزان موفقیت جراح در دوره های رزیدنسی جهت دریافت تخصص می باشد.

چگونه جراح ماهر برای عمل بینی انتخاب کنیم ؟

به معیارهای ذکر شده برای یافتن بهترین متخصص عمل زیبایی بینی توجه کرده و با توجه به این معیار ها در گوگل نام بهترین جراح بینی کرمان و عباراتی شبیه به آن را جست و جو کنید. پس از یافتن پزشک مورد نظر خود با مراجعه به مطب و پرس و جو از مراجعه کنندگان سابق درباره تبحر و مهارت پزشک اطمینان حاصل کنید. در طی دیدار حضوری نیز می توانید اطلاعات خوبی از میزان مهارت دکتر عمل بینی کرمان ، بدست آورید.

بهترین جراح بینی کرمان - دکتر رادمان بهترین جراح بینی کرمان - دکتر مسعود رادمان

چه المان هایی را بهترین جراح بینی طی رینوپلاستی در نظر می گیرد ؟

 1. در صورتی که جراح بینی حاذق و ماهر ، فاکتورهایی را که در ادامه به ان ها اشاره می کنیم در نظر بگیرد ، می توان به آن را به عنوان مهارت و تبحر بالای پزشک دانست.
 2. لازم است تا پزشک در ابتدا سلامت بیمار و عملکرد تنفسی را در اولویت قرار دهد و هر گونه اقدام لازم در این زمینه را رعایت کند.
 3. بهتر است بینی هر فرد با توجه به دیگر اجزا صورت تغییرات لازم را داشته باشد ، تا ساختار بینی با چهره افراد هماهنگی لازم را داشته باشد.
 4. پزشک باید به انتظارات بیماران خود که در جلسه مشاوره آن ها را بیان می کنند ، اهمیت بدهند و در صورت وجود انتظارات واقع بینانه آن ها را در طی جراحی زیبایی بینی لحاظ کند.
 5. بینی های کوچک ، نشان دهنده زیبایی نمی باشد ، در نتیجه جراح و متخصص گوش و حلق و بینی از کوچک کردن بیش از حد بینی خودداری می کنند ، زیرا اغلب افراد با بینی های فانتزی و نیمه فانتزی دچار مشکلات تنفسی متعددی نیز خواهند شد .
 6. بسیار ضروری است که جراح  وجدان کاری و اخلاق حرفه ای نیز داشته باشد و در تمامی مراحل آن را فراموش نکند.
 7. بهترین جراح بینی کرمان باید در جلسات مشاوره با بیمار خود صادق باشد و تمامی توصیه های لازم را جهت کسب نتایج موفق از عمل زیبایی بینی در اختیار بیماران خود قرار دهد.
 8. قطعا تمامی زیبا جویان سوالاتی را در رابطه با فرایند رینوپلاستی خود خواهند داشت ، که لازم است جراح به تمامی سوالات بیماران خود پاسخ دهد.
 9. یک پزشک خوب باید مسئولیت پذیر باشد و وضعیت و سلامت بیمار خود را بعد از اتمام جراحی در نظر بگیرد و مسئولیت هر گونه اشتباه و خطا به وجود آمده را بر عهده بگیرد.
 10. یک پزشک ماهر باید بتواند اطمینان و رضایت مراجعین خود را به خوبی جلب کند ، تا با خیالی آسوده جراحی خود را به ایشان بسپارند.

اقدامات قبل از جراحی بینی

نکات ذیل را به منظور دستیابی به نتیجه هرچه بهتر از بهترین جراح بینی کرمان بخوانید :

 • تمام انتظارات خود از نتیجه عمل، سوابق جراحی، مصرف داروهای خاص، آلرژی های غذایی و دارویی را با جراح بینی خوب در رفسنجان ، در میان بگذارید.
 • به مدت 2 هفته قبل از جراحی اقدام به مصرف نوشیدنی های الکلی و داروهایی که موجب رقیق شدن خون می شوند نکنید.
 • عکسبرداری ها و آزمایشات لازم را انجام دهید و غیره.

🌟 رضایت زیبا جو از جراحی زیبایی بینی تحت نظر دکتر مسعود رادمان

 

مراقبت های بعد از جراحی بینی

یکی دیگر از مسائل مهم علاوه بر انتخاب بهترین جراح بینی کرمان دکتر مسعود رادمان یا شهری که فرد ساکن آن می باشد، رعایت نکات و دستورالعمل های بعد از عمل بینی است. به همین منظور بهتر است پیش از انجام این جراحی زیبایی در رابطه با این اقدامات آگاهی های لازم را کسب کرده و ببینید آیا قادر به رعایت آن ها می باشید یا خیر؟ در ادامه به تعدادی از این مراقبت ها اشاره نموده ایم.

 • از خوردن غذاهای پرنمک جداً خوددای کرده و مصرف آن را در رژیم غذایی خود به حداقل برسانید. وجود سدیم موجود در نمک موجب بیشتر شدن مقدار تورم خواهد شد.
 • غذاهای نرم و آبکی بخورید. خوردن غذاها، سبزیجات، میوه جات و به طور کلی موادغذایی که سفت هستند برای هضم و بلع نیازمند جویدن زیاد می باشند.
 • عمل جویدن موجب ایجاد فشار به فک بالا شده و چون فک بالا به بینی متصل است این فشار را مستقیماً به بینی انتقال داده و در نتیجه ورم بینی تشدید پیدا می کند.
 • همچنین بهتر است افراد از خوردن و آشامیدن به مدت 4 ساعت بعد از جراحی بینانجام پروسیجر خودداری کنند، زیرا در این مدت زمان به دلیل وجود مواد بیهوشی ورود هرگونه مواد غذایی موجب ایجاد حالت تهوع در فرد خواهد شد.
 • مطابق با نظر بهترین جراح بینی رفسنجان کرمان قوای بدنی بیمار به دلیل خونریزی در حین عمل جراحی همچنین وجود مواد بیهوشی تحلیل می یابد و فرد برای بازیابی مجدد آن نیازمند استراحت کافی است، لذا به مدت یک هفته استراحت مطلق کنید.
 • فرد بعد از یک هفته می تواند به انجام فعالیت های روزمره پرداخته و به آرامی راه برود.
 • رفتن به استخر به شرط شیرجه نزدن و ورزش های سبک بعد از 2 ماه مجاز است.
 • از انداختن سر به سمت پایین بپرهیزید، خم کردن سر به سمت پایین موجب افزایش گردش خون در صورت و در نتیجه تشدید ورم بینی می شود.
 • هنگام خواب در دو طرف سر خود دو بالشت بگذارید، این کار از غلت زدن شما به طرفین و در نتیجه ورود فشار به بینی جلوگیری می کند.
 • به هنگام دراز کشیدن سر را با گذاشتن چند بالشت بالاتر از بدن قرار دهید.
 • در صورت بروز درد، مسکن هایی که از سمت پزشک برای تان مجاز اعلام شده را مصرف کرده و داروهای تجویز شده را سروقت بخورید.

 

بهترین جراح بینی کرمان

عدم انتخاب بهترین جراح بینی کرمان چه عوارضی در پی دارد ؟

 • ایجاد اختلالات تنفسی
 • عدم رسیدن به فرم ایده آل
 • سردرد های مکرر
 • وقفه تنفسی
 • عدم داشتن حس بویایی
 • نامتقارنی فرم بینی
 • بیش از حد سربالا شدن بینی
 • کوچک شدن زیاد حفره های بینی یا عدم تقارن در اندازه آن ها

🌟 رضایت زیبا جو از جراحی بینی تحت نظر دکتر رادمان

 

پاسخ

هجده − دوازده =

جهت مشاوره رایگان تماس بگیرید